Počet inzerátov: 2

NDI poľnohospodárske stroje

Prezrite si NDI poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky NDI poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • NDI, Kolesá

  NDIObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Kolesá

  Dánsko, Hadsten

  2 017 EUR
 • NDI 18,4X38TVILLINGHJUL, Zdvojené kolesá

  NDI 18,4X38TVILLINGHJUL

  Zdvojené kolesá

  Dánsko

  1 331 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii NDI poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie NDI poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie NDI poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.