Počet inzerátov: 2

MTS poľnohospodárske stroje

Prezrite si MTS poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky MTS poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • MTS V3 MINI, 2015, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  MTS V3 MINIObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2015
  Dánsko, Slagelse

  5 042 EUR
 • MTS V4 X1, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  MTS V4 X1

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Dánsko, Slagelse

  8 270 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii MTS poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie MTS poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie MTS poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.