Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Morooka agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Morooka agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  2 Výsledkov hľadania v "Morooka agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Morooka MK 80, Traktory

   Morooka MK80Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: Pásový

   Traktory
   1419 h
   Spojené kráľovstvo, Colchester

   13 736 EUR
  • Morooka MK 60 S, 1995, Traktory

   Morooka MK60STyp traktora: Poľnohospodárske traktory

   Traktory
   1995 3119 h
   Spojené kráľovstvo, Bolton

   13 736 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Morooka agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Morooka agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Morooka agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.