Počet inzerátov: 3

Morooka poľnohospodárske stroje

Prezrite si Morooka poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Morooka poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Morooka Iseki MK100S, 2002, Traktory

  Morooka Iseki MK100STyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: Pásový, Valce: 4 cyl., Výkon motora: 100, Kabína: Bežná

  Traktory
  2002 4500 h
  Holandsko, Holten

  16 500 EUR
 • Morooka MK 60 S, 1995, Traktory

  Morooka MK60STyp traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  1995 3119 h
  Spojené kráľovstvo, Bolton

  12 871 EUR
 • Morooka MK 80, Traktory

  Morooka MK80Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: Pásový

  Traktory
  1419 h
  Spojené kráľovstvo, Colchester

  12 871 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Morooka poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Morooka poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Morooka poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.