Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Miro poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Miro poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Miro poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Miro TA 68, 1995, Aplikačné cisterny

   Miro TA 68

   Aplikačné cisterny
   1995
   Francúzsko

   9 000 EUR
  • Miro ABH4160M, 1995, Rozmetadlá maštaľného hnoja

   Miro ABH4160M

   Rozmetadlá maštaľného hnoja
   1995
   Francúzsko

   3 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Miro poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Miro poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Miro poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.