Počet inzerátov: 2

Miro poľnohospodárske stroje

Prezrite si Miro poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Miro poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Miro MS80S, 2004, Rozmetadlá maštaľného hnoja

  Miro MS80S

  Rozmetadlá maštaľného hnoja
  2004
  Francúzsko

  9 000 EUR
 • Miro SH 130, 2006, Rozmetadlá maštaľného hnoja

  Miro SH 130

  Rozmetadlá maštaľného hnoja
  2006
  Francúzsko, Besse-et-Saint-Anastaise

  11 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Miro poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Miro poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Miro poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.