Výsledky vyhľadávania

Prezrite si MB agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky MB agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "MB agriculture"
inzeráty/stránka
 • MB 02, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  MB 02

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Thajsko

  2 175 EUR
 • MB 01, Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  MB 01

  Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  Thajsko

  680 EUR
 • MB DKV 444, 1986, Postrekovače

  MB DKV 444Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 2250, Objem nádrže: 2000

  Postrekovače
  1986
  Holandsko, -

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii MB agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie MB agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie MB agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.