Počet inzerátov: 3

Matti poľnohospodárske stroje

Prezrite si Matti poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Matti poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Matti 14m3 levitysvaunu pumppukuormaimella, 2006, Aplikačné cisterny

  Matti 14m3 levitysvaunu pumppukuormaimellaObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 2, Maximálny objem nákladu: 1.4e+007, Objem nádrže: 14000, Vyrobené v štáte: FI

  Aplikačné cisterny
  2006
  Fínsko, sievi

  15 000 EUR
 • Matti 20m3, Ďalšie prívesy

  Matti 20m3

  Ďalšie prívesy

  Fínsko, Lapua

  17 742 EUR
 • Matti 12 m3 lietevaunu, Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  Matti 12 m3 lietevaunu

  Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  Fínsko

  6 452 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Matti poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Matti poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Matti poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.