Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Matti agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Matti agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Matti agriculture"
inzeráty/stránka
 • Matti 12 m3 lietevaunu, Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  Matti 12 m3 lietevaunu

  Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  Fínsko

  6 452 EUR
 • Matti 14m3 levitysvaunu pumppukuormaimella, 2006, Aplikačné cisterny

  Matti 14m3 levitysvaunu pumppukuormaimellaObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 2, Maximálny objem nákladu: 1.4e+007, Objem nádrže: 14000, Vyrobené v štáte: FI

  Aplikačné cisterny
  2006
  Fínsko, sievi

  15 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Matti agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Matti agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Matti agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.