Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Matti poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Matti poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Matti poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Matti 16m3, 2006, Aplikačné cisterny

   Matti 16m3

   Aplikačné cisterny
   2006
   Fínsko

   16 048 EUR
  • Matti 20m3, Ďalšie prívesy

   Matti 20m3

   Ďalšie prívesy

   Fínsko, Lapua

   17 742 EUR
  • Matti 12 m3 lietevaunu, Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

   Matti 12 m3 lietevaunu

   Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

   Fínsko

   6 452 EUR
  • Matti 15m3 lietevaunu, 2008, Aplikačné cisterny

   Matti 15m3 lietevaunuObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1

   Aplikačné cisterny
   2008
   Fínsko

   23 387 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Matti poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Matti poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Matti poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.