Počet inzerátov: 2

Mattermacc poľnohospodárske stroje

Prezrite si Mattermacc poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Mattermacc poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Mattermacc MS 8200, 2016, Sadiace stroje

  Mattermacc MS 8200Pracovná šírka: 300, Working width, rows: 4

  Sadiace stroje
  2016
  Slovinsko, Škofja Loka

  11 600 EUR
 • Mattermacc Grano 300, 2016, Kombinované sejačky

  Mattermacc Grano 300Konfigurácia pohonu: Trailed, Pracovná šírka: 300

  Kombinované sejačky
  2016
  Rumunsko, Tarcea, Bihor

  5 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Mattermacc poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Mattermacc poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Mattermacc poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.