Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Mattermacc agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Mattermacc agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Mattermacc agriculture"
inzeráty/stránka
 • Mattermacc MS 8200, 2016, Sadiace stroje

  Mattermacc MS 8200Pracovná šírka: 300, Working width, rows: 4

  Sadiace stroje
  2016
  Slovinsko, Škofja Loka

  11 600 EUR
 • Mattermacc Grano 300, 2016, Kombinované sejačky

  Mattermacc Grano 300Konfigurácia pohonu: Trailed, Pracovná šírka: 300

  Kombinované sejačky
  2016
  Rumunsko, Tarcea, Bihor

  5 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Mattermacc agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Mattermacc agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Mattermacc agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.