Počet inzerátov: 2

Matbro poľnohospodárske stroje

Prezrite si Matbro poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Matbro poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Matbro TS 260 Turbo, 1995, Čelné nakladače a rýpadlá

  Matbro TS 260 TurboZdvíhacia kapacita: 2600, Výška zdvihu: 600, Adaptéry: Štrkový zásobník Paletové vidlice

  Čelné nakladače a rýpadlá
  1995
  Lotyšsko

  8 500 EUR
 • Matbro ts270, 1996, Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo

  Matbro ts270Zdvíhacia kapacita: 2700, Výška zdvihu: 550, Motor: Deutz, Adaptéry: Paletové vidlice, Prídavná hydraulika: Áno

  Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo
  1996 3860 h
  Holandsko, Bladel

  12 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Matbro poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Matbro poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Matbro poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.