Počet inzerátov: 2

MAN poľnohospodárske stroje

Prezrite si MAN poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky MAN poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • MAN 4 R 3 45 PS, 1962, Traktory

  MAN 4 R 3 45 PSTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Výkon motora: 45

  Traktory
  1962 1 h
  Nemecko

  13 900 EUR
 • MAN 14.224 LAK, 1997, Terénne vozidlá

  MAN 14.224 LAKVýkon motora: 220

  Terénne vozidlá
  1997
  Nemecko

  22 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii MAN poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie MAN poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie MAN poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.