Počet inzerátov: 2

Maletti poľnohospodárske stroje

Prezrite si Maletti poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Maletti poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Maletti ROTAVATOR 140, 1980, Kultivátory

  Maletti ROTAVATOR 140Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%

  Kultivátory
  1980
  Francúzsko, FRANCE

  600 EUR
 • Maletti ROTORE interfilare, Ostatné vinohradnícke stroje a zariadenia

  Maletti ROTORE interfilare

  Ostatné vinohradnícke stroje a zariadenia

  Taliansko

  1 350 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Maletti poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Maletti poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Maletti poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.