Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

    Zadať inzerát - dopyt
    Počet inzerátov: 1

    Magnum poľnohospodárske stroje

    Prezrite si Magnum poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Magnum poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
    Čítajte ďalej Zavrieť
    inzeráty/stránka
    • Magnum olkihara 3 m, 2016, Tanierové brány

      Magnum olkihara 3 mKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 300

      Tanierové brány
      2016
      Fínsko, Tuusula

      6 900 EUR

    Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Magnum poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Magnum poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

    Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Magnum poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.