Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Lindströms agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Lindströms agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
1 Výsledkov hľadania v "Lindströms agriculture"
inzeráty/stránka
 • Lindströms 4000L Ogrässpruta 24m ramp, 1989, Postrekovače

  Lindströms 4000L Ogrässpruta 24m rampKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 2400, Rozmer pneumatík: 270/95/R48

  Postrekovače
  1989
  Švédsko, Lidköping

  8 196 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Lindströms agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Lindströms agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Lindströms agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.