Počet inzerátov: 5

Linde poľnohospodárske stroje

Prezrite si Linde poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Linde poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Linde FT-3000, 2016, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Linde FT-3000

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2016
  Dánsko, Holstebro

  8 725 EUR
 • Linde DNB1300T, 2013, Snehové frézy

  Linde DNB1300TKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Transportná hmotnosť: 107, Pracovná šírka: 71

  Snehové frézy
  2013
  Čína

  1 762 EUR
 • Linde Brush Cutter, 2013, Žacie stroje

  Linde Brush Cutter

  Žacie stroje
  2013
  Čína

  Ponúknite cenu
 • Linde -, Traktory

  Linde -Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory

  Dánsko, Sjørup Traktor A/S tel. +45 97548300 - Kun eksport - Only for wholesale/export

  Ponúknite cenu
 • Linde 4230, Traktory

  Linde 4230Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory

  Dánsko, Sjørup Traktor A/S tel. +45 97548300 - Kun eksport - Only for wholesale/export

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Linde poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Linde poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Linde poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.