Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Linde agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Linde agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
4 Výsledkov hľadania v "Linde agriculture"
inzeráty/stránka
 • Linde Brush Cutter, 2013, Žacie stroje

  Linde Brush Cutter

  Žacie stroje
  2013
  Čína

  Ponúknite cenu
 • Linde DNB1300T, 2013, Snehové frézy

  Linde DNB1300TKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Transportná hmotnosť: 107, Pracovná šírka: 71

  Snehové frézy
  2013
  Čína

  1 854 EUR
 • Linde H30D, 2014, Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo

  Linde H30 D Evo

  Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo
  2014 1200 h
  Spojené kráľovstvo

  Ponúknite cenu
 • Linde FT-3000, 2016, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Linde FT-3000

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2016
  Dánsko, Holstebro

  8 740 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Linde agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Linde agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Linde agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.