Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Leffer agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Leffer agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  1 Výsledkov hľadania v "Leffer agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Leffer HL 1841 TM 20to., 2006, Prívesy na všeobecné použitie

   Leffer HL 1841 TM 20to.Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Hrubá hmotnosť: 20000

   Prívesy na všeobecné použitie
   2006
   Nemecko, Demmin

   16 450 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Leffer agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Leffer agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Leffer agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.