Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Kunto poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Kunto poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kunto poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Kunto 2,4m, Snehové frézy

   Kunto 2,4mObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 240, Vyrobené v štáte: FI

   Snehové frézy

   Fínsko, Seinäjoki

   1 935 EUR
  • Kunto 250 kuin uusi!, 2011, Snehové frézy

   Kunto 250 kuin uusi!Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Transportná hmotnosť: 750, Pracovná šírka: 250, Vyrobené v štáte: FI

   Snehové frézy
   2011
   Fínsko, Pori

   3 900 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kunto poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kunto poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kunto poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.