Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Kuhns Mfg agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kuhns Mfg agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "Kuhns Mfg agriculture"
inzeráty/stránka
 • Kuhns Mfg 1200-830 R, Dvojstranné pluhy

  Kuhns Mfg 1200-830 RPočet radlíc: 4, Konfigurácia pohonu: Trailed

  Dvojstranné pluhy

  Švédsko, Fritsla
  7d

  8 196 EUR
 • Kuhns Mfg GMD 400, 2008, Žacie stroje

  Kuhns Mfg GMD 400Pracovná šírka: 1.6

  Žacie stroje
  2008
  Holandsko

  2 000 EUR
 • Kuhns Mfg 1534, 2015, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Kuhns Mfg 1534Stav predných pneumatík: 95%, Konfigurácia pohonu: Trailed, Posledná revízia: Sept. 29th 2016 , Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Stav zadných pneumatík: 95%, Servisná knižka: Áno, Vyrobené v štáte: US

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2015
  Spojené štáty, Richmond, IL

  8 413 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kuhns Mfg agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kuhns Mfg agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kuhns Mfg agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.