Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Kova agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kova agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  2 Výsledkov hľadania v "Kova agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Kova NA 2000, Snežné pluhy, predné snežné radlice

   Kova NA 2000Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 2000

   Snežné pluhy, predné snežné radlice

   Fínsko

   1 595 EUR
  • Kova NA 1750, Ďalšie cestné a snežné stroje

   Kova NA 1750Posledná revízia: N

   Ďalšie cestné a snežné stroje

   Fínsko, Kuopio

   1 800 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kova agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kova agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kova agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.