Počet inzerátov: 2

Kodiak poľnohospodárske stroje

Prezrite si Kodiak poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kodiak poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Kodiak 3615, Žací stroj-kondicionér

  Kodiak 3615

  Žací stroj-kondicionér

  Spojené štáty, Bardstown, Kentucky

  7 401 EUR
 • Kodiak SD5, 2012, Žací stroj-kondicionér

  Kodiak SD5

  Žací stroj-kondicionér
  2012
  Spojené štáty, WABASH, Indiana

  3 474 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kodiak poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kodiak poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kodiak poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.