Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Kire agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kire agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
4 Výsledkov hľadania v "Kire agriculture"
inzeráty/stránka
 • Kire 15 tonnia, 2009, Vyklápacie prívesy

  Kire 15 tonnia

  Vyklápacie prívesy
  2009
  Fínsko, Alavus

  9 597 EUR
 • Kire 325, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Kire 325

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Fínsko, Lohja

  6 290 EUR
 • Kire STEEL 15 LE, Vyklápacie prívesy

  Kire STEEL 15 LEHrubá hmotnosť: 3450, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 5*2 32*0 75 , Maximálny objem nákladu: 9e+006

  Vyklápacie prívesy

  Fínsko, SEINÄJOKI

  11 290 EUR
 • Kire Steel 14 maansiirtovaunu, Vyklápacie prívesy

  Kire Steel 14 maansiirtovaunu

  Vyklápacie prívesy

  Fínsko, Niemisjärvi

  9 980 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kire agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kire agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kire agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.