Počet inzerátov: 2

King poľnohospodárske stroje

Prezrite si King poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky King poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • King Roller, 2010, Valce

  King RollerPracovná šírka: 1600, Vyrobené v štáte: PL

  Valce
  2010
  Poľsko, RÓŻYNY , POMORSKIE , POLAND

  17 500 EUR
 • King Kobra paalileikkuri, Drviče a rezače balíkov

  King Kobra paalileikkuriObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Drviče a rezače balíkov

  Fínsko, Kuopio

  3 200 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii King poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie King poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie King poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.