Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Kesla agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kesla agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Kesla agriculture"
inzeráty/stránka
 • Kesla 4560 RUMPUHAKKURI +, 2003, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Kesla 4560 RUMPUHAKKURI +Stav predných pneumatík: 80%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav zadných pneumatík: 80%, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Vyrobené v štáte: FI

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2003
  Fínsko, JOENSUU

  56 452 EUR
 • Kesla 202 T, 2015, Ďalšie prívesy

  Kesla 202T/92,4wdVyrobené v štáte: FI

  Ďalšie prívesy
  2015
  Švédsko, Stöde

  25 729 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kesla agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kesla agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kesla agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.