Počet inzerátov: 3

Kersten poľnohospodárske stroje

Prezrite si Kersten poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kersten poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Kersten K 1100 L Hydraulisk spalteskraber, Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Kersten K 1100 L Hydraulisk spalteskraberObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Dánsko, Egtved

  1 343 EUR
 • Kersten KSRCH16100, Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Kersten KSRCH16100Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Dánsko, Gram

  1 142 EUR
 • Kersten K, 2015, Motory

  Kersten K

  Motory
  2015
  Spojené kráľovstvo

  6 785 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kersten poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kersten poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kersten poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.