Počet inzerátov: 2

Kel-Berg poľnohospodárske stroje

Prezrite si Kel-Berg poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kel-Berg poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Kel-Berg Korn, 2004, Obilné návesy

  Kel-Berg KornHrubá hmotnosť: 24000

  Obilné návesy
  2004
  Maďarsko

  14 081 EUR
 • Kel-Berg m/Dolly, Prívesy na balíky

  Kel-Berg m/DollyObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Prívesy na balíky

  Dánsko, Randers SV

  6 051 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kel-Berg poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kel-Berg poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kel-Berg poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.