Počet inzerátov: 2

KBH poľnohospodárske stroje

Prezrite si KBH poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky KBH poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • KBH 8 row 36 Nitrogen Knifing Rig, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  KBH 8 row 36 Nitrogen Knifing RigStav predných pneumatík: RearTyreCondition%

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Spojené štáty, Sunbury, NC

  12 240 EUR
 • KBH FC32RD, 2010, Ťahané postrekovače

  KBH FC32RD

  Ťahané postrekovače
  2010
  Spojené štáty, Dupont, Indiana

  21 624 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii KBH poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie KBH poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie KBH poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.