Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Jykevä poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Jykevä poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Jykevä poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Jykevä 300, Ťahané radlice

   Jykevä 300Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 300

   Ťahané radlice

   Fínsko

   2 290 EUR
  • Jykevä Perälevy traktoriin, 2006, Snežné pluhy, predné snežné radlice

   Jykevä Perälevy traktoriinKonfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 220

   Snežné pluhy, predné snežné radlice
   2006
   Fínsko

   750 EUR
  • Jykevä Perälevyjä, Ťahané radlice

   Jykevä PerälevyjäVyrobené v štáte: FI

   Ťahané radlice

   Fínsko, Honkajoki

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Jykevä poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Jykevä poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Jykevä poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.