Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Jumbo agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Jumbo agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
4 Výsledkov hľadania v "Jumbo agriculture"
inzeráty/stránka
 • Jumbo, 2015, Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  JumboObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu
  2015
  Nemecko, -

  11 115 EUR
 • Jumbo, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  JumboObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Dánsko, Egtved

  672 EUR
 • Jumbo 1500, Rozmetadlá maštaľného hnoja

  Jumbo 1500

  Rozmetadlá maštaľného hnoja

  Lotyšsko, Jaunrauna

  2 234 EUR
 • Jumbo 301, Terénne vozidlá

  Jumbo 301

  Terénne vozidlá

  Dánsko

  3 967 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Jumbo agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Jumbo agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Jumbo agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.