Počet inzerátov: 4

Italmix poľnohospodárske stroje

Prezrite si Italmix poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Italmix poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Italmix mech, 2016, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Italmix mech

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo
  2016
  Poľsko

  Ponúknite cenu
 • Italmix Tvister 15, 2006, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Italmix Tvister 15Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Stav zadných pneumatík: 70%, Maximálny objem nákladu: 1.5e+007

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo
  2006
  Poľsko, Stawiski

  6 373 EUR
 • Italmix Triplex 15, 2006, Zariadenie na vykladanie sila

  Italmix Triplex 15

  Zariadenie na vykladanie sila
  2006
  Poľsko

  5 075 EUR
 • Italmix 11 m 3, 2005, Obilné návesy

  Italmix 11 m 3

  Obilné návesy
  2005
  Poľsko

  6 137 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Italmix poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Italmix poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Italmix poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.