Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Italmix agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Italmix agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
4 Výsledkov hľadania v "Italmix agriculture"
inzeráty/stránka
 • Italmix Tvister 15, 2006, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Italmix Tvister 15Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Stav zadných pneumatík: 70%, Maximálny objem nákladu: 1.5e+007

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo
  2006
  Poľsko, Stawiski

  6 319 EUR
 • Italmix mech, 2016, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Italmix mech

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo
  2016
  Poľsko

  Ponúknite cenu
 • Italmix 11 m 3, 2005, Obilné návesy

  Italmix 11 m 3

  Obilné návesy
  2005
  Poľsko

  6 085 EUR
 • Italmix Triplex 15, 2006, Zariadenie na vykladanie sila

  Italmix Triplex 15

  Zariadenie na vykladanie sila
  2006
  Poľsko

  5 032 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Italmix agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Italmix agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Italmix agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.