Počet inzerátov: 2

Isme poľnohospodárske stroje

Prezrite si Isme poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Isme poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Isme Paalipihti, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Isme Paalipihti

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Fínsko, Kankaanpää

  798 EUR
 • Isme 180B, 2010, Čelné nakladače a rýpadlá

  Isme 180BTyp pripojenia: Euro, Hydraulické ovládanie lopaty: Áno, Zámok hydraulického príslušenstva: Áno, Tlmič nárazov nákladu: Áno, Stabilizátor: Áno, Vyrobené v štáte: FI

  Čelné nakladače a rýpadlá
  2010
  Fínsko, Pirkkala

  3 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Isme poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Isme poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Isme poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.