Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Irock agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Irock agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Irock agriculture"
inzeráty/stránka
 • Irock CRUSHERS CONV6030EW, 2012, Dopravné zariadenia

  Irock CRUSHERS CONV6030EWObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Dopravné zariadenia
  2012
  Spojené štáty, Tulsa, OK

  19 734 EUR
 • Irock CRUSHERS CONV6532EW, 2012, Dopravné zariadenia

  Irock CRUSHERS CONV6532EWObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Dopravné zariadenia
  2012
  Spojené štáty, Tulsa, OK

  23 369 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Irock agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Irock agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Irock agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.