Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  IMT poľnohospodárske stroje

  Prezrite si IMT poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky IMT poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • IMT 540, Traktory

   IMT 540Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

   Traktory
   1 098 h
   Dánsko, Sjørup Traktor A/S tel. +45 97548300 - Kun eksport - Only for wholesale/export

   Ponúknite cenu
  • IMT 579, Traktory

   IMT 579Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

   Traktory
   1 826 h
   Dánsko, Sjørup Traktor A/S tel. +45 97548300 - Kun eksport - Only for wholesale/export

   Ponúknite cenu
  • IMT 539, 1975, Traktory

   IMT 539Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

   Traktory
   1975 2 h
   Slovinsko

   2 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii IMT poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie IMT poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie IMT poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.