Počet inzerátov: 2

IHI poľnohospodárske stroje

Prezrite si IHI poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky IHI poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • IHI SHIBAURA SE5346, 1995, Traktory

  IHI SHIBAURA SE5346Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Hrubá hmotnosť: 3500

  Traktory
  1995 3590 h
  Japonsko, TOMAKOMAI YARD

  5 038 EUR
 • IHI SHIBAURA SL1503, Traktory

  IHI SHIBAURA SL1503Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  1184 h
  Japonsko, NAGOYA YARD

  620 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii IHI poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie IHI poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie IHI poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.