Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Hyundai agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hyundai agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Hyundai agriculture"
inzeráty/stránka
 • Hyundai 20LA-7, 2007, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Hyundai 20LA-7Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2007 7070 h
  Maďarsko, Nyíregyháza

  5 600 EUR
 • Hyundai Robex 16-9, 2012, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Hyundai R 16-9Výkon motora: 23, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2012 2618 h
  Maďarsko, Csorna

  13 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Hyundai agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Hyundai agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Hyundai agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.