Počet inzerátov: 3

Hyundai poľnohospodárske stroje

Prezrite si Hyundai poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hyundai poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Hyundai 20LA-7, 2007, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Hyundai 20LA-7Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2007 7070 h
  Maďarsko, Nyíregyháza

  5 300 EUR
 • Hyundai Elfordon, 1998, Terénne vozidlá

  Hyundai ElfordonVýkon motora: , Transportné rozmery (DxŠxV): Accessories

  Terénne vozidlá
  1998
  Švédsko, Umeå

  3 653 EUR
 • Hyundai elfordon, 1996, Terénne vozidlá

  Hyundai elfordonVýkon motora: 2, Transportné rozmery (DxŠxV): Accessories, : OtherInformation

  Terénne vozidlá
  1996
  Švédsko, Umeå

  2 609 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Hyundai poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Hyundai poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Hyundai poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.