Počet inzerátov: 2

HT poľnohospodárske stroje

Prezrite si HT poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky HT poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • HT 304, 2004, Žacie stroje

  HT 304Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 300

  Žacie stroje
  2004
  Nemecko, -

  3 277 EUR
 • HT 2 tons med kran, Vyklápacie prívesy

  HT 2 tons med kranObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Vyklápacie prívesy

  Dánsko, Roskilde

  3 227 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii HT poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie HT poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie HT poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.