Počet inzerátov: 1

Househam poľnohospodárske stroje

Prezrite si Househam poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Househam poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Househam super sprint 24m s/p sprayer, 2001, Postrekovače

  Househam super sprint 24m s/p sprayerKonfigurácia pohonu: Self-propelled, Pracovná šírka: 2400, Rozmer pneumatík: 320/85/32, Objem nádrže: 2500

  Postrekovače
  2001 6000 h
  Spojené kráľovstvo, slinsgby

  27 341 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Househam poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Househam poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Househam poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.