Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Hobart agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hobart agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
1 Výsledkov hľadania v "Hobart agriculture"
inzeráty/stránka
 • Hobart H600 UBIJACZKA PLANETARNA Mieszarka Mieszał, 2005, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Hobart H600 UBIJACZKA PLANETARNA Mieszarka MieszałVýkon motora: 2, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Transportná hmotnosť: 400, Vyrobené v štáte: US

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2005
  Poľsko

  1 638 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Hobart agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Hobart agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Hobart agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.