Počet inzerátov: 4

Himel poľnohospodárske stroje

Prezrite si Himel poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Himel poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Himel KM 67/Z, 2014, Sušičky zrnín a obilnín

  Himel KM 67/Z

  Sušičky zrnín a obilnín
  2014
  Nemecko, Eislingen
  24h

  Ponúknite cenu
 • Himel KM 5 Z mit V15 und Schnecke, Sušičky zrnín a obilnín

  Himel KM 5 Z mit V15 und Schnecke

  Sušičky zrnín a obilnín

  Nemecko, Langenau

  3 361 EUR
 • Himel 8 K 55, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Himel 8 K 55Výkon motora:

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Nemecko

  714 EUR
 • Himel FS75, 2012, Miešačky krmív

  Himel FS75Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Maximálny objem nákladu: 7.5e+006, Vyrobené v štáte: DE

  Miešačky krmív
  2012
  Estónsko, Viljandimaa

  15 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Himel poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Himel poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Himel poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.