Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Hi-tec agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hi-tec agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  1 Výsledkov hľadania v "Hi-tec agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Hi-tec KAIVURI, 2008, Ďalšie poľnohospodárske stroje

   Hi-tec KAIVURIPosledná revízia: InspectionGrade, : PreviousOwnerCount, : Accessories

   Ďalšie poľnohospodárske stroje
   2008
   Fínsko, KOUVOLA

   7 661 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Hi-tec agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Hi-tec agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Hi-tec agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.