Počet inzerátov: 2

Hi-tec poľnohospodárske stroje

Prezrite si Hi-tec poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hi-tec poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Hi-tec KAIVURI, 2008, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Hi-tec KAIVURIPosledná revízia: InspectionGrade, : PreviousOwnerCount, : Accessories

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2008
  Fínsko, TAMPERE

  7 661 EUR
 • Hi-tec 300 kaivuri Bobcat sovitteella, 1989, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Hi-tec 300 kaivuri Bobcat sovitteella

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo
  1989
  Fínsko, Hollola

  3 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Hi-tec poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Hi-tec poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Hi-tec poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.