Počet inzerátov: 2

HFT agriculture

Prezrite si HFT agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky HFT agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
inzeráty/stránka
 • HFT ,Kjedegraver 100, 2013, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  HFT ,Kjedegraver 100

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2013
  Nórsko, Mjøndalen

  26 484 EUR
 • HFT 110cm, 2002, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  HFT 110cm

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2002
  Dánsko

  672 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii HFT agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie HFT agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie HFT agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.