Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Herbert agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Herbert agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Herbert agriculture"
inzeráty/stránka
 • Herbert system 1800 multigrader, Zariadenie na pestovanie zemiakov - Iné

  Herbert system 1800 multigrader

  Zariadenie na pestovanie zemiakov - Iné

  Spojené kráľovstvo, slingsby

  8 958 EUR
 • Herbert 1800 Grader - 1050784, Zariadenie na pestovanie zemiakov - Iné

  Herbert 1800 Grader - 1050784Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Zariadenie na pestovanie zemiakov - Iné

  Spojené kráľovstvo, UK, Swineshead, PE20 3PS

  34 341 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Herbert agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Herbert agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Herbert agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.