Počet inzerátov: 2

Goldhofer poľnohospodárske stroje

Prezrite si Goldhofer poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Goldhofer poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Goldhofer 5 Akslet, Prívesy na všeobecné použitie

  Goldhofer 5 AksletObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Prívesy na všeobecné použitie

  Dánsko, Gjerlev J.

  22 725 EUR
 • Goldhofer 3 akslet med 2 akslet dolly, Prívesy na všeobecné použitie

  Goldhofer 3 akslet med 2 akslet dollyObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Prívesy na všeobecné použitie

  Dánsko, Egtved

  9 682 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Goldhofer poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Goldhofer poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Goldhofer poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.