Počet inzerátov: 2

Gilbers poľnohospodárske stroje

Prezrite si Gilbers poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Gilbers poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Gilbers GM 12 RL, 2009, Mulčovače

  Gilbers GM 12 RLObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 120

  Mulčovače
  2009
  Nemecko, 49429 Visbek

  10 042 EUR
 • Gilbers FRONTAUSLEGERMÄHER F, 2007, Mulčovače

  Gilbers FRONTAUSLEGERMÄHER FObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 100

  Mulčovače
  2007
  Nemecko, 49434 Neuenkirchen-Vörden

  9 350 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Gilbers poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Gilbers poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Gilbers poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.