Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Gilbers agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Gilbers agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "Gilbers agriculture"
inzeráty/stránka
 • Gilbers H15D, 1996, Mulčovače

  Gilbers H15D

  Mulčovače
  1996
  Nemecko

  7 500 EUR
 • Gilbers FRONTAUSLEGERMÄHER F, 2007, Mulčovače

  Gilbers FRONTAUSLEGERMÄHER FObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 100

  Mulčovače
  2007
  Nemecko, 49434 Neuenkirchen-Vörden

  9 350 EUR
 • Gilbers GM 12 RL, 2009, Mulčovače

  Gilbers GM 12 RLObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 120

  Mulčovače
  2009
  Nemecko, 49429 Visbek

  10 042 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Gilbers agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Gilbers agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Gilbers agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.