Počet inzerátov: 3

Genie poľnohospodárske stroje

Prezrite si Genie poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Genie poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Genie GS 2032, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Genie GS 2032 Scherenbühne - 6,1 mtr. Transportbreite

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Nemecko, Brackenheim-Hausen (bei Heilbronn)

  Ponúknite cenu
 • Genie GTH 4013 SX, 2007, Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo

  Genie GTH 4013 SXStav predných pneumatík: InspectionGrade%, : MaxLiftPower, : RearTyreCondition, Výška zdvihu: 1300

  Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo
  2007 2526 h
  Francúzsko, Eschau

  22 000 EUR
 • Genie GS 2046, 2001, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Genie GS2046

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2001
  Holandsko, Maasdam

  4 450 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Genie poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Genie poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Genie poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.