Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Friesen poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Friesen poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Friesen poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Friesen 220, 2002, Obilné návesy

   Friesen 220Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%

   Obilné návesy
   2002
   Spojené štáty, Dalhart, TX

   6 531 EUR
  • Friesen TITAN 2, Iné sejacie stroje a ich príslušenstvo

   Friesen TITAN 2

   Iné sejacie stroje a ich príslušenstvo

   Spojené štáty, Huntington, Indiana

   4 694 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Friesen poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Friesen poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Friesen poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.