Počet inzerátov: 3

Fricke poľnohospodárske stroje

Prezrite si Fricke poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fricke poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Fricke Saphir Scheibenschäl, Kultivátory

  Fricke Saphir ScheibenschälKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Kultivátory

  Nemecko, 29690 Schwarmstedt

  1 555 EUR
 • Fricke 1,35 m Mähwerk, Žacie stroje

  Fricke 1,35 m MähwerkPracovná šírka: 135

  Žacie stroje

  Nemecko

  650 EUR
 • Fricke PLS500, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Fricke PLS500

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Dánsko

  524 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Fricke poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Fricke poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Fricke poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.