Počet inzerátov: 4

Fricke poľnohospodárske stroje

Prezrite si Fricke poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fricke poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Fricke Drainagezinken mit Kegel, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Fricke Drainagezinken mit KegelVýkon motora:

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Nemecko, Daseburg

  600 EUR
 • Fricke Schwenkpflug 6 P4/18, 1995, Dvojstranné pluhy

  Fricke Schwenkpflug 6 P4/18Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Dvojstranné pluhy
  1995
  Nemecko, 27793 Wildeshausen

  600 EUR
 • Fricke Perfekt 800 S Wiesen, Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Fricke Perfekt 800 S WiesenObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Nemecko, 26409 Wittmund - Funnix

  2 353 EUR
 • Fricke PLS500, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Fricke PLS500

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Dánsko

  524 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Fricke poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Fricke poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Fricke poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.