Počet inzerátov: 4

Frick poľnohospodárske stroje

Prezrite si Frick poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Frick poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Frick MULTIMAT 420, Kultivátory

  Frick MULTIMAT 420Pracovná šírka: 420

  Kultivátory

  Nemecko, Nabburg

  1 303 EUR
 • Frick 3,20 m, Brány

  Frick 3,20 mPracovná šírka: 320

  Brány

  Nemecko

  916 EUR
 • Frick 260, Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Frick 260Pracovná šírka: 260

  Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Nemecko

  378 EUR
 • Frick Eclipse, 1909, Traktory

  Frick EclipseTyp traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  1909
  Holandsko, Deurne, Nederland

  20 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Frick poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Frick poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Frick poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.