Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Fiat-Allis agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fiat-Allis agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  1 Výsledkov hľadania v "Fiat-Allis agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Fiat-Allis 120 C, 1990, Traktory

   Fiat-Allis fa 120 cTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: Pásový

   Traktory
   1990 4000 h
   Taliansko, trattore fa 120 macchina con catenari al 95% macchina tutta ricontrollata pronta al lavoro.

   25 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Fiat-Allis agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Fiat-Allis agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Fiat-Allis agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.