Počet inzerátov: 3

Farmi poľnohospodárske stroje

Prezrite si Farmi poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Farmi poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Farmi Rehuleikkuri, Zariadenie na vykladanie sila

  Farmi Rehuleikkuri

  Zariadenie na vykladanie sila

  Fínsko, Lahti

  685 EUR
 • Farmi Pro PERÄKÄRRY 35 J, 2012, Prívesy na všeobecné použitie

  Farmi Pro PERÄKÄRRY 35 JObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%

  Prívesy na všeobecné použitie
  2012
  Fínsko, Espoo

  5 500 EUR
 • Farmi RL 30 Silouttagare, Príslušenstvo pre čelné nakladače

  Farmi RL 30 SilouttagareAccessory type: Silage cutter

  Príslušenstvo pre čelné nakladače

  Švédsko, Sollebrunn

  600 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Farmi poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Farmi poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Farmi poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.