Počet inzerátov: 4

Faber poľnohospodárske stroje

Prezrite si Faber poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Faber poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Faber haspel, 1991, Zavlažovacie systémy

  Faber haspel

  Zavlažovacie systémy
  1991
  Holandsko

  6 500 EUR
 • Faber VH300100, 1992, Zavlažovacie systémy

  Faber VH300100

  Zavlažovacie systémy
  1992
  Holandsko

  Ponúknite cenu
 • Faber KA14 minisiipiaura, 2001, Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Faber KA14 minisiipiaura

  Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo
  2001
  Fínsko, Forssa, Suomi, Finland

  2 420 EUR
 • Faber ALH 90, 1987, Zavlažovacie systémy

  Faber ALH 90

  Zavlažovacie systémy
  1987
  Holandsko, Vriezeveen

  4 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Faber poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Faber poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Faber poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.