Počet inzerátov: 2

Evi poľnohospodárske stroje

Prezrite si Evi poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Evi poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Evi 3000, 1985, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Evi 3000

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo
  1985
  Fínsko, SEINÄJOKI

  4 900 EUR
 • Evi 570L + 12 T,sähkö., 2009, Viacúčelové nakladače

  Evi 570L + 12 T,sähkö.Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Stabilizátor: Áno, Vyrobené v štáte: FI

  Viacúčelové nakladače
  2009
  Fínsko, Kuopio

  19 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Evi poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Evi poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Evi poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.