Počet inzerátov: 2

Estre poľnohospodárske stroje

Prezrite si Estre poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Estre poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Estre 180, Žacie stroje

  Estre 180Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 180

  Žacie stroje

  Fínsko, Kuopio
  7d

  1 050 EUR
 • Estre TN185, 2015, Žacie stroje

  Estre TN185Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 185, Transportná hmotnosť: 363, Vyrobené v štáte: EE

  Žacie stroje
  2015
  Fínsko, Åland

  2 490 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Estre poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Estre poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Estre poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.